Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i warsztatów - Chojnice

nr 630591 skierowane do usługodawców z województwa: pomorskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i warsztatów w ramach projektu Wsparcie szkolnictwa zawodowego w powiecie chojnickim. Część nr 1: Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów doskonalących umiejętności praktyczne w zakresie projektowania AutoCAD dla nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa - Patrona Rzemieślników w Chojnicach. Część nr 2: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu doskonalącego z zakresu Systemy Common Rail dla nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa - Patrona Rzemieślników w Chojnicach. Część nr 3: Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów doskonalących umiejętności praktyczne w zakresie programowania obrabiarek CNC dla nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa - Patrona Rzemieślników w Chojnicach. Część nr 4: Zorganizowanie i przeprowadzenie 2 kursów prawo jazdy kat. B dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa - Patrona Rzemieślników w Chojnicach. Część nr 5: Zorganizowanie i przeprowadzenie 2 kursów uprawnień spawalniczych metodą MAG dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa - Patrona Rzemieślników w Chojnicach. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ