Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Wybór stosownej stadniny dla naszego konia

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Zanim kupi się wierzchowca, trzeba wybrać stadninę, w której będzie przebywał nasz koń. Warto zwrócić uwagę na odległość do stadniny, wykorzystywane tam jedzenie dla koni, wielkość boksów, schemat sprzątania, kwestie treningów, wypoczynku wierzchowca, rejon do jazdy, treningów, co wchodzi do kosztów bytowania konika w stajni (np. opieka weterynaryjna, kowala, mycie itp.). Warto zwrócić uwagę na podejście pracowników do koni, jak wyglądają pozostałe konie, będące własnością innych klientów stajni lub samej stadniny.

Do konia należy przyjeżdżać co najmniej 2, a lepiej 3-4 razy na tydzień, spędzać niekiedy z koniem cały dzień, aby lepiej się nawzajem poznać, polubić się. Raz na jakiś czas dobrze jest odwiedzić zespół z szyldem stadnina koni bez zapowiedzi, aby zaobserwować, jakie jest naprawdę podejście do naszego konia podczas naszej nieobecności. Jeżeli nie mamy wystarczająco dużo wolnego czasu, to dobrze zastanowić się, czy nie opłaca się wypożyczać konika od czasu do czasu, niż posiadać go dla siebie. Zapamiętajmy, iż zostajemy odpowiedzialnymi za to, co oswajamy.

Trzeba mieć świadomość, iż hodowla koników nie jest sprawą łatwą. Należy się do hodowania dobrze przygotować. W rzeczywistości nawet hodowla bydła sprawia hodowcom spory trud.